لیست انتظار ثبت نام در مسابقات لیگ سال 96

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستاران مسابقه, بار دیگر به درخواست دوستان و بانی محترم که این مجال را به ما داد تا یک دوره ی دیگر لیگ جام اِسکوپا به صورت تیمی را برگزار کنیم.

قبل از هر چیز, جا دارد از تمامی دوستانی که ما را در انجام و برقراری هر چه بهتر این مسابقات یاری می فرمایند نهایت تشکر را داشته باشم. و امیدوارم این عزیزان در تمامی مراحل زندگی پیروز و سرفراز باشند.
لازم میدانم نکاتی را متذکر شوم تا در برگزاری مسابقات خللی به وجود نیاید. پس قبل از ثبت نام قوانین مسابقات را به دقت مطالعه فرمایید تا بعد معترض نشوید. در این مسابقات تیم های ما محدود است و لیست با دوازده تیم بسته می شود. و اگر تیمی دیرتر ثبت نام نماید در لیست انتظار خواهد رفت و در شرایط لازم از آنها دعوت برای بازی به عمل خواهد آمد. کاپیتان تیم ها خواهشمندم فرم ها را به دقت خوانده و فیلد های لازمه را به درستی پر کنند.
مسابقات ما از روز 17 مهر ماه سال 96 آغاز خواهد شد و با برنامه ای که صورت گرفته تا پایان سال 19 هفته از مسابقات برگزار خواهد شد و تنها سه هفته باقی خواهد ماند که بعد از تعطیلات نوروز از سر گرفته خواهد شد.
پل ارتباطی بنده با تیم ها از طریق پیامرسان اسکایپ با آیدی hosseinazari471 خواهد بود
و اینک به دقت این قوانین را بخوانید. شاد باشید و موفق.

شیوه برگزاری و قوانین لیگ اسکوپا

1- بازی ها به صورت رفت و برگشت انجام می شود به این معنی که تمامی تیمها در دو مرحله و دو نوبت با یکدیگر بازی خواهند کرد.
2- امتیاز بازی روی 21 تنظیم میشود و تیم برنده حد اقل دو امتیاز باید با تیم بازنده اختلاف داشته باشد. در جدول رده بندی در صورتی که امتیاز تیم بازنده کمتر از 20 باشد به تیم برنده 3 امتیاز داده میشود و در غیر این صورت به تیم بازنده 1 امتیاز و به تیم برنده 2 امتیاز تعلق می گیرد.
نکته: در جدول رده بندی چنانچه دو تیم در امتیاز اصلی برابر باشند تیمی که تفاضل بیشتری داشته باشد در مکان بالاتر قرار میگیرد . در صورتی که تفاضلها هم باهم برابر باشد برتری در جدول با تیمی خواهد بود که در مجموع اسکوپای بیشتری زده باشد.
3- در برنامه بازیها نام هر تیم که ابتدا نوشته شده شروع کننده بازی و اصطلاحا میزبان بازی خواهد بود. تعیین میزبان در مرحله رفت از طریق قرعه کشی انجام شده و در مرحله برگشت جای تیمها عوض خواهد شد. یعنی هر تیم که در بازی رفت میزبان بوده در بازی برگشت میهمان خواهد بود و بالعکس.
4- برای تیم میزبان دو امکان در نظر گرفته شده است: الف. سرپرست تیم میزبان تعیین میکند که در طول بازی میز باز باشد یا بسته. ب. سرپرست تیم میزبان میتواند تعیین کند کدام یک از بازیکنهای تیمش شروع کننده باشد.
5- تمامی اعضای تیمها موظفند تا قبل از شروع بازیها آیدی های daavar1, daavar2, daavar3, daavar4 را در لیست پلیروم خود add نمایند
6- از هر تیم دو نفر بازی میکنند. در صورتی که تیم سه نفره یا چهار نفره باشد سرپرست تیم در هر زمان که صلاح بداند میتواند به داور درخواست تعویض بدهد.
7- امکان تغییر آی دی یا بازیکن تا پایان نیم فصل وجود ندارد. مگر این که یکی از آیدیها از پلیروم ban شود که در این صورت همان بازیکن میتواند آی دی جدید بسازد و به وسیله سرپرست تیم به کمیته برگزاری معرفی نماید. در طول تعطیلات بین دو نیم فصل سرپرست تیمها میتوانند بازیکنان جدید به جای بازیکنان قبلی به کمیته برگزاری معرفی کنند.
تبصره: تیمهایی که نفر سوم یا چهارم به کمیته برگزاری معرفی نکردند میتوانند در طول لیگ نیز نفر جدید را به کمیته برگزاری معرفی نمایند. و نیز کسانی که در یک تیم حضور داشته باشند و به هر دلیلی از تیمشان کناره گیری کرده باشند. تا نیم فصل نمی توانند به هیچ تیم دیگری ملحق شوند.
8- حد اقل سه دقیقه پیش از شروع بازی اعضای هر تیم که قرار است آن روز در ترکیب اصلی باشند موظف به حضور در فضای پلیروم هستند. در صورت تأخیر بیش از 5 دقیقه بدون هماهنگی قبلی، تیم حاضر سه راند با ربات بازی خواهد کرد و بعد از سه راند در عدم حضور تیم غائب نتیجه به سود تیم حاضر ثبت خواهد گردید.
تبصره: در سه هفته ی آغازین اگر تیمی حضور نیابد از تیم هایی که در لیست انتظار وجود داشته باشد. جایگزین این تیم خواهد شد.
9- در صورتی که تیمی نفر ذخیره نداشته باشد و یکی از اعضای آن تیم به هر دلیل در طول بازی قادر به ادامه کار نباشد بنا به تصمیم سرپرست آن تیم یا ربات جایگزین آن بازیکن می شود و یا این که تیم مقابل برنده اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که اگر بازیکنی دیسی شود داور می تواند بلافاصله یکی از هم تیمی های وی را جایگزین کند تا بازی به جریان بیفتد. شرکت کنندگان عزیز توجه داشته باشند برای سرعت بخشی به جریان بازی اگر بازی کنی بعد از دو تذکر با اخطار داور رو به رو شود آن بازیکن در راند بعد محروم خواهد بود و یک راند ربات به جای ایشان بازی خواهد کرد. پس در بازی کردن تأخیر نفرمایید.
10- به محض این که داور فرمان شروع بازی را داد همه بازیکنان و تماشاگران اجازه چت در میز را ندارند و در صورت تخطی از دستور داور و نوشتن پیام با ایشان برخورد و از میز اخراجخواهند شد.
نکته: تا پیش از این که بازیکنان اولین حرکت بازی را انجام دهند اخراج با فرمان kick و پس از آن اخراج با فرمان ban اعمال خواهد شد.
نکته 2: داور تنها زمانی موظف به تذکر دادن به شخص خاطیست که به هر دلیل تشخیص دهد ارسال پیام از سوی او نا آگاهانه بوده است. مثلا این که شخصی تازه وارد میز شده و قبل از این که حرکتی از سوی بازیکنی انجام شود و مشخص شود که بازی در جریان است آن شخص تازه وارد پیام دهد، یا این که شخصی پیام خصوصی را که برای شخصی دیگر میخواسته ارسال کند به اشتباه در میز ارسال نماید و داور از متن پیام متوجه این اشتباه شود.
نکته 3: در صورتی که یکی از بازیکنهای ذخیره در زمان سکوت پیامی ارسال کند از این قانون مستثنا نخواهد بود.
نکته 4: اگر یکی از بازیکنان اصلی تیم در هنگام سکوت پیامی را در میز ارسال کند و به تذکر داور نیز بیتوجه باشد بنا به تشخیص کمیته برگزاری لیگ آن تیم مجازات خواهد شد.
11- پس از راندهایی که اولین تیم در آنها به امتیازهای 8 و همچنین 15 برسد داور به مدت حدود سه دقیقه بازی را متوقف می کند و حاضران در میز می توانند تیم محبوب خود را تشویق نمایند. بلافاصله پس از فرمان شروع مجدد بازی حاضران ملزم به رعایت سکوت خواهند بود.
12- بازیکنان و حاضران در میز در صورت ارسال پیام حاوی توهین به یکی از بازیکنان یا دیگر حضار و یا داور و همچنین ارسال هر گونه پیامی که منجر به اختلال و اصطلاحا هنگ صفحه خوانها شود به طور دائم از حضور در تمامی میزهای بازی های لیگ محروم خواهند شد.
13- اگر یکی از تماشاگران بیش از دو بار در طول یک بازی از میز خارج و سپس وارد میز شود برای جلوگیری از بر هم خوردن تمرکز بازیکنان از میز ban خواهد شد
14- چنانچه یکی از حاضران یا بازیکنان ذخیره پس از فرمان سکوت پیامی ارسال کند و بلافاصله از میز خارج شود در آن بازی و همچنین بازی بعدی از ورود وی به میز جلوگیری خواهد شد. این قانون به هیچ وجه استثنا پذیر نیست و شامل بازیکنان دیگر تیمهای حاضر در لیگ نیز می شود.
نکته: در صورتی که تیم بازیکن محروم نفر ذخیره نداشته باشد و برای یکی از بازیکنان مشکلی پیش آید که قادر به ادامه بازی نباشد ربات به جای وی بازی خواهد کرد
15- بازیکنان و تماشاگران در صورتی که بخواهند نکته ای را به داور تذکر دهند تنها باید پیام را به صورت خصوصی ارسال کنند و به هیچ وجه مجاز به ارسال پیام در میز نیستند.
16- در صورت مشاهده مزاحمت از سوی یکی از افراد از مقابله به مثل خودداری فرموده و تصمیمگیری را به برگزار کنندگان واگذار فرمایید. در صورت مقابله به مثل مسئولیت
آن متوجه فرد دوم نیز خواهد بود
17- در صورت بسته شدن میز داوران تنها می توانند بازیکن ذخیره یکی از دو تیم و یا یکی دیگر از آیدیهای داوری را inviteکنند. لذا به درخواست هیچ کدام از افراد دیگر ترتیب اثر داده نخواهد شد.
نکته: از آنجا که تنها امکان ورود کسانی که در لیست داوران چهارگانه هستند به میز مسابقات وجود دارد لذا تماشاگران نیز موظفند آیدیهای داوری را add کنند.
18- بعد از پایان بازی داور بلافاصله میز را ترک میکند. پس از آن مسؤولیت هر اتفاق در میز به عهده داور یا کمیته برگزار کننده نخواهد بود.
19- دقت داشته باشید زمان بازی ها به هیچ وجه تغییر نمی یابد و بیشترین روز ها برای انجام مسابقات روز های دوشنبه و سه شنبه تثبیت گردیده است. لذا خواهشمندم با دانستن این مورد تیم خود را ثبت نام نمایید.
20- نکته ی دیگر که لازم و ضروریست بدانید هیچ تیمی برای زمان بازی خود حق انتخاب نخواهد داشت و بازی ها به صورت گردشی برگزیده خواهد شد, بدین معنا که ساعت بازی ها متغیر خواهد بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *