نام تیمها, زمان و قوانین چهارمین دوره لیگ اسکوپا در همین پست به روز رسانی میشود.

به نامِ خداوند احساسِ پاک,
خداوندِ شمس و مَهِ تابناک.
با ارز سلام به خدمت تمامی دوستان و شرکت کنندگان عزیز و محترم ضمن تبریک به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خُم,
بار دیگر به خواست دوستان تصمیم گرفته ایم لیگ اِسکوپا را به صورت تیمی برگزار کنیم.

ثَبتِنام دقیق برای حضور در لیگ از روز چهارشنبه مورخ ۰۷/۰۶/۱۳۹۷ از ساعت ۲۳:۰۰ بعد از اتمام ختم قرآن در تیمتاک آغاز خواهد شد.
در این دوره همانند دوره قبل دوازده تیم خواهیم داشت و تیمهای ثَبتِنامی بعد از تیم دوازدهم به لیست انتظار ارجاع داده خواهد شد. زمان بازیها از یکم مهر ماه ۹۷ آغاز و در تاریخ بیست اسفند ۹۷ به اتمام خواهد رسید
لذا خواهشمندیم قبل از ثَبتِنام در لیگ قوانین را به صورت دقیق مطالعه فرمایید تا در خِلال برگزاری مسابقات دچار مشکل نشوید.
نکته: در این دوره به تیمهای اول تا سوم و نیز به تیمی که بیشترین اِسکوپا را زده باشد جوایزی اهدا میگردد
در پایان برایتان لحظاتی شاد و خرّم آرزومندیم

 

 

اسامی تیمها و اعضای آنها

 

 

 

بلافاصله بعد از آغاز زمان ثبتنام، به سرعت ثبتنام ها صورت گرفت و ۱۲ تیم اول در مدت فقط ۱۵ دقیقه برای شرکت در چهارمین دوره مسابقات لیگ اسکوپا ثَبتِنام خود را تکمیل نمودند. استقبال همچنان ادامه داشت تا جایی که ۴ تیم نیز در لیست انتظار حضور یافتند.
برخی از دوستان تقاضا داشتند که لیگ را با ۱۴ یا ۱۶ تیم برگزار کنیم که این امر, مستلزم داشتن برنامه ریزی مناسبتریست، که در حال حاضر امکان پذیر نیست. این گزینه برای لیگ های احتمالی آینده بررسی خواهد شد. و اگر شرایطش فراهم شود با افزایش تیمها در لیگ موافقت خواهیم کرد.
باز هم تاکید میشود تیمهایی که در سه هفته اول نامنظم و اعضای تیمها ناقص باشند از لیگ کنار گذاشته خواهند شد و یکی از تیم های لیست انتظار جایگزین ایشان میگردد .
جا دارد از تک تک دوستانی که ما را در برگزاری این مسابقات اعم از اسپانسر, دوستان در بخش فنی سایت, و همچنین داوران که وقت زیادی را برای نظم بخشیدن به بازیها انجام میدهند قدردانی و سپاسگزاری کرده و برایشان بهترین ها را خواستاریم.
و هم اکنون اسامی تیمها به همراه نفراتشان را در ذیل ببینید.

۱- آذرخش,
mohammadsaamaan
mashagurbanali
ranginkaman
chrome

۲- پاسارگاد,
elmaa
golpehsar

keyboard,

mojtaba.m

۳- پدیده,
neggin
raazegghi

۴- پگاه,
oroomieh
shaqayeq_gol
maneia

۵- دلیران,
raameen12
soheil

heydari,

rezayi,

۶- زوبین,
zoobeen1
zoobeen2
zoobeen3
zoobeen4

۷- ستارگان,
hossein.azari
somaye-sh
koochehhaayehdeltangi

esteghlal,

۸- شاهین,
mohsensalehi
saeed-feshfesheh
ahmadheidari
shahab

۹- شباواز,
Saeed-Derafshian
goodboy
lilium20
nazanin63

۱۰- قاصدک,
bahar
korosh

paradise,

۱۱- گلادیاتور,
sobasa_ozara
saavaalaan

gold_moon,

۱۲- وحدت,
amirsepehri
yalda
fayezeh.farhadi

ghaasedak,

 

 

شیوه برگزاری و قوانین لیگ اسکوپا

 

 

۱- بازی ها به صورت رفت و برگشت انجام می شود به این معنی که تمامی تیمها در دو مرحله و دو نوبت با یکدیگر بازی خواهند کرد.
۲- امتیاز بازی روی ۲۱ تنظیم میشود و تیم برنده حد اقل دو امتیاز باید با تیم بازنده اختلاف داشته باشد. در جدول رده بندی در صورتی که امتیاز تیم بازنده کمتر از ۲۰ باشد به تیم برنده ۳ امتیاز داده میشود و در غیر این صورت به تیم بازنده ۱ امتیاز و به تیم برنده ۲ امتیاز تعلق می گیرد.
نکته: در جدول رده بندی چنانچه دو تیم در امتیاز اصلی برابر باشند تیمی که تفاضل بیشتری داشته باشد در مکان بالاتر قرار میگیرد . در صورتی که تفاضلها هم باهم برابر باشد برتری در جدول با تیمی خواهد بود که در مجموع اسکوپای بیشتری زده باشد.
۳- در برنامه بازیها نام هر تیم که ابتدا نوشته شده شروع کننده بازی و اصطلاحا میزبان بازی خواهد بود. تعیین میزبان در مرحله رفت از طریق قرعه کشی انجام شده و در مرحله برگشت جای تیمها عوض خواهد شد. یعنی هر تیم که در بازی رفت میزبان بوده در بازی برگشت میهمان خواهد بود و بالعکس.
۴- برای تیم میزبان دو امکان در نظر گرفته شده است: الف. سرپرست تیم میزبان تعیین میکند که در طول بازی میز باز باشد یا بسته. ب. سرپرست تیم میزبان میتواند تعیین کند کدام یک از بازیکنهای تیمش شروع کننده باشد.
۵- تمامی اعضای تیمها موظفند تا قبل از شروع بازیها آیدی های daavar1, daavar2, daavar3, daavar4 را در لیست پلیروم خود add نمایند
۶- از هر تیم دو نفر بازی میکنند. در صورتی که تیم سه نفره یا چهار نفره باشد سرپرست تیم در هر زمان که صلاح بداند میتواند به داور درخواست تعویض بدهد.
۷- امکان تغییر آی دی یا بازیکن تا پایان نیم فصل وجود ندارد. مگر این که یکی از آیدیها از پلیروم ban شود که در این صورت همان بازیکن میتواند آی دی جدید بسازد و به وسیله سرپرست تیم به کمیته برگزاری معرفی نماید. پس از پایان نیم فصل سرپرست تیمها میتوانند بازیکنان جدید به جای بازیکنان قبلی به کمیته برگزاری معرفی کنند.
تبصره: ۱: از مورخ ۱۳ آذر ۱۳۹۷ بعد از اتمام نیمفصل, همزمان با آغاز نقل و انتقالات, دور برگشت هم نیز تا هفته چهاردهم برگزار خواهد شد. بعد از این هفته تعطیلات نیمفصل از روز ۴ دی ماه تا ۳۰ دی ماه را خواهیم داشت.نکته مهم اینجاست نفراتی که از تیم کنار گذاشته خواهند شد تا پایان آذر ماه بیشتر وقت ندارند از تیم حذف شوند.
تبصره: ۲: تیمهایی که نفر سوم یا چهارم به کمیته برگزاری معرفی نکردند میتوانند در طول لیگ نیز نفر جدید را به کمیته برگزاری معرفی نمایند. و نیز کسانی که در یک تیم حضور داشته باشند و به هر دلیلی از تیمشان کناره گیری کرده باشند. تا نیم فصل نمی توانند به هیچ تیم دیگری ملحق شوند.
۸- حد اقل سه دقیقه پیش از شروع بازی اعضای هر تیم که قرار است آن روز در ترکیب اصلی باشند موظف به حضور در فضای پلیروم هستند. در صورت تأخیر بیش از ۵ دقیقه بدون هماهنگی قبلی، تیم حاضر سه راند با ربات بازی خواهد کرد و بعد از سه راند در عدم حضور تیم غائب نتیجه به سود تیم حاضر ثبت خواهد گردید.
تبصره: در سه هفته ی آغازین اگر تیمی حضور نیابد از تیم هایی که در لیست انتظار وجود داشته باشد. جایگزین این تیم خواهد شد.
۹- در صورتی که تیمی نفر ذخیره نداشته باشد و یکی از اعضای آن تیم به هر دلیل در طول بازی قادر به ادامه کار نباشد بنا به تصمیم سرپرست آن تیم یا ربات جایگزین آن بازیکن می شود و یا این که تیم مقابل برنده اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که اگر بازیکنی دیسی شود داور می تواند بلافاصله یکی از هم تیمی های وی را جایگزین کند تا بازی به جریان بیفتد. شرکت کنندگان عزیز توجه داشته باشند برای سرعت بخشی به جریان بازی اگر بازی کنی بعد از دو تذکر با اخطار داور رو به رو شود آن بازیکن در راند بعد محروم خواهد بود و یک راند ربات به جای ایشان بازی خواهد کرد. پس در بازی کردن تأخیر نفرمایید.
۱۰- به محض این که داور فرمان شروع بازی را داد همه بازیکنان و تماشاگران اجازه چت در میز را ندارند و در صورت تخطی از دستور داور و نوشتن پیام با ایشان برخورد و از میز اخراجخواهند شد.
نکته: تا پیش از این که بازیکنان اولین حرکت بازی را انجام دهند اخراج با فرمان kick و پس از آن اخراج با فرمان ban اعمال خواهد شد.
نکته ۲: داور تنها زمانی موظف به تذکر دادن به شخص خاطیست که به هر دلیل تشخیص دهد ارسال پیام از سوی او نا آگاهانه بوده است. مثلا این که شخصی تازه وارد میز شده و قبل از این که حرکتی از سوی بازیکنی انجام شود و مشخص شود که بازی در جریان است آن شخص تازه وارد پیام دهد، یا این که شخصی پیام خصوصی را که برای شخصی دیگر میخواسته ارسال کند به اشتباه در میز ارسال نماید و داور از متن پیام متوجه این اشتباه شود.
نکته ۳: در صورتی که یکی از بازیکنهای ذخیره در زمان سکوت پیامی ارسال کند از این قانون مستثنا نخواهد بود.
نکته ۴: اگر یکی از بازیکنان اصلی تیم در هنگام سکوت پیامی را در میز ارسال کند و به تذکر داور نیز بیتوجه باشد بنا به تشخیص کمیته برگزاری لیگ آن تیم مجازات خواهد شد.
۱۱- پس از راندهایی که اولین تیم در آنها به امتیازهای ۸ و همچنین ۱۵ برسد داور به مدت حدود سه دقیقه بازی را متوقف می کند و حاضران در میز می توانند تیم محبوب خود را تشویق نمایند. بلافاصله پس از فرمان شروع مجدد بازی حاضران ملزم به رعایت سکوت خواهند بود.
۱۲- بازیکنان و حاضران در میز در صورت ارسال پیام حاوی توهین به یکی از بازیکنان یا دیگر حضار و یا داور و همچنین ارسال هر گونه پیامی که منجر به اختلال و اصطلاحا هنگ صفحه خوانها شود به طور دائم از حضور در تمامی میزهای بازی های لیگ محروم خواهند شد.
نکته مهم: ارسال پیامهای کشدار در میز موجب محرومیت فرد خاطی از آن بازی و بازی بعدی میگردد. پیامهای کشدار شامل تکرار بی مورد حروف صدادار است که باعث میشود صفحه خوان یک کلمه یا صدا را بکشد
۱۳- اگر یکی از تماشاگران بیش از دو بار در طول یک بازی از میز خارج و سپس وارد میز شود برای جلوگیری از بر هم خوردن تمرکز بازیکنان از میز ban خواهد شد
۱۴- چنانچه یکی از حاضران یا بازیکنان ذخیره پس از فرمان سکوت پیامی ارسال کند و بلافاصله از میز خارج شود در آن بازی و همچنین بازی بعدی از ورود وی به میز جلوگیری خواهد شد. این قانون به هیچ وجه استثنا پذیر نیست و شامل بازیکنان دیگر تیمهای حاضر در لیگ نیز می شود.
نکته ۱: در صورتی که تیم بازیکن محروم نفر ذخیره نداشته باشد و برای یکی از بازیکنان مشکلی پیش آید که قادر به ادامه بازی نباشد ربات به جای وی بازی خواهد کرد
نکته ۲: چنانچه یکی از تماشاگران یا بازیکنان در زمان برگزاری بازی پیامی را به صورت پی در پی در میز ارسال کند، موارد ذیل در مورد وی اعمال خواهد شد.
الف در صورتی که جزء بازیکنان حاضر در لیگ باشد، از بازی جاری ban و از حضور در دو بازی بعد نیز محروم میگردد.
ب: در صورتی که جزء بازیکنان نباشد از بازی جاری ban و از تماشای ۵ بازی دیگر محروم خواهد شد.
ج: پس از پایان محرومیت، در صورت تکرار، فرد خاطی، اعم از بازیکن یا تماشاگر، از حضور در تمامی بازیهای لیگ محروم میشود.
۱۵- بازیکنان و تماشاگران در صورتی که بخواهند نکته ای را به داور تذکر دهند تنها باید پیام را به صورت خصوصی ارسال کنند و به هیچ وجه مجاز به ارسال پیام در میز نیستند.
۱۶- در صورت مشاهده مزاحمت از سوی یکی از افراد از مقابله به مثل خودداری فرموده و تصمیمگیری را به برگزار کنندگان واگذار فرمایید. در صورت مقابله به مثل مسئولیت
آن متوجه فرد دوم نیز خواهد بود
۱۷- در صورت بسته شدن میز داوران تنها می توانند بازیکن ذخیره یکی از دو تیم و یا یکی دیگر از آیدیهای داوری را inviteکنند. لذا به درخواست هیچ کدام از افراد دیگر ترتیب اثر داده نخواهد شد.
نکته: از آنجا که تنها امکان ورود کسانی که در لیست داوران چهارگانه هستند به میز مسابقات وجود دارد لذا تماشاگران نیز موظفند آیدیهای داوری را add کنند.
۱۸- بعد از پایان بازی داور بلافاصله میز را ترک میکند. پس از آن مسؤولیت هر اتفاق در میز به عهده داور یا کمیته برگزار کننده نخواهد بود.
۱۹- دقت داشته باشید زمان بازی ها به هیچ وجه تغییر نمی یابد و روز ها برای انجام مسابقات روز های یکشنبه و دوشنبه تثبیت گردیده است. لذا خواهشمندم با دانستن این مورد تیم خود را ثبت نام نمایید.
۲۰- نکته ی دیگر که لازم و ضروریست بدانید هیچ تیمی برای زمان بازی خود حق انتخاب نخواهد داشت و بازی ها به صورت گردشی برگزیده خواهد شد, بدین معنا که ساعت بازی ها متغیر خواهد بود.

 

 

برنامه هفته نَخُست

 

یکشنبه ۱ مهر ماه ۱۳۹۷

۱- وحدت, ۱۶ – ۲۱ دلیران, ساعت ۱۹:۴۵scopa 5 10
۲- پاسارگاد, ۲۳ – ۱۳ پگاه, ساعت ۲۱scopa 12 6
۳- زوبین, ۱۳ – ۲۱آذرخش, ساعت ۲۲:۱۵scopa 4 5
دوشنبه ۲ مهر ماه ۱۳۹۷
۴- شاهین, ۲۵ – ۱۲ ستارگان, ساعت ۱۹:۴۵scopa 6 7
۵- قاصدک, ۱۸ – ۲۳ پدیده, ساعت ۲۱scopa 7 5
۶- گلادیاتور, ۲۰ – ۲۳ شباواز, ساعت ۲۲:۱۵scopa 7 6

 

 

برنامه هفته دوم

 

 

یکشنبه ۸ مهر ۹۷
۷- قاصدک, ۲۱ – ۱۸ گلادیاتور, ساعت ۱۹:۴۵scopa 9 3
۸- دلیران, ۲۴ – ۲۹ ستارگان, ساعت ۲۱scopa  ۹ ۱۳
۹- پگاه, ۲۵ – ۱۹ وحدت, ساعت ۲۲:۱۵scopa 10 8
دوشنبه ۹ مهر ۹۷
۱۰- شباواز, ۱۸ – ۲۱ زوبین,ساعت ۱۹:۴۵scopa 3 5
۱۱- آذرخش, ۱۶ – ۲۳ پاسارگاد, ساعت ۲۱scopa 6 6
۱۲- پدیده, ۲۳ – ۷ شاهین, ساعت ۲۲:۱۵scopa 6 3

 

 

برنامه هفته سوم

 

 

یکشنبه ۱۵ مهر ۹۷
۱۳- پگاه, ۲۰ – ۲۵ آذرخش, ساعت ۱۹:۴۵scopa 5 8
۱۴- زوبین, ۱۵ – ۲۱ قاصدک, ساعت ۲۱scopa 3 9
۱۵- گلادیاتور, ۱۲ – ۲۱ شاهین, ساعت ۲۲:۱۵scopa 6 8
دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷
۱۶- دلیران, ۲۴ – ۱۸ پدیده, ساعت ۱۹:۴۵scopa 5 5
۱۷- پاسارگاد, ۸ – ۲۱ شباواز, ساعت ۲۱scopa 4 6
۱۸- ستارگان, ۱۷ – ۲۱ وحدت, ساعت ۲۲:۱۵scopa 6 8

 

 

برنامه هفته چهارم

 

 

یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷
۱۹- قاصدک, ۲۶ – ۲۳ پاسارگاد, ساعت ۱۹:۴۵scopa 10 5
۲۰- گلادیاتور, ۲۴ – ۱۳ دلیران, ساعت ۲۱scopa 11 4
۲۱- وحدت, ۱۸ ۲۲ آذرخش, ساعت ۲۲:۱۵scopa 5 10
دوشنبه ۲۳ مهر ۹۷
۲۲- شاهین, ۲۱ – ۹ زوبین, ساعت ۱۹:۴۵scopa 4 2
۲۳- پدیده,۱۱ – ۲۲  ستارگان, ساعت ۲۱scopa 4 6
۲۴- شباواز, ۲۲ – ۱۷ پگاه, ساعت ۲۲:۱۵scopa 9 3

 

 

برنامه هفته پنجم

 

 

یکشنبه ۲۹ مهر ۹۷
۲۵- آذرخش, ۱۸ – ۲۳ شباواز, ساعت ۱۹:۴۵scopa 7 8
۲۶- پگاه, ۸ – ۲۲ قاصدک, ساعت ۲۱scopa 4 5
۲۷- ستارگان, ۲۲ – ۱۰ گلادیاتور, ساعت ۲۲:۱۵scopa 4 3
دوشنبه ۳۰ مهر ۹۷
۲۸- دلیران, ۲۱ – ۱۲ زوبین, ساعت ۱۹:۴۵scopa 4 9
۲۹- پدیده, ۲۱ – ۸ وحدت, ساعت ۲۱scopa 7 3
۳۰- پاسارگاد, ۲۳ – ۱۵ شاهین, ساعت ۲۲:۱۵scopa 5 5

 

 

برنامه هفته ششم

 

 

یکشنبه ۶ آبان ۹۷
۳۱- پاسارگاد, ۲۰ – ۲۶ دلیران, ساعت ۱۹:۴۵scopa 7 6
۳۲- شاهین, ۱۸ – ۲۱ پگاه, ساعت ۲۱scopa 7 4
۳۳- زوبین, ۲۲ – ۲۰ ستارگان, ساعت ۲۲:۱۵scopa 7 8
دوشنبه ۷ آبان ۹۷
۳۴- قاصدک, ۲۵ – ۲۱ آذرخش, ساعت ۱۹:۴۵scopa 7 6
۳۵- گلادیاتور, ۱۳ – ۲۳ پدیده, ساعت ۲۱scopa 4 8
۳۶- وحدت, ۲۴ – ۱۴ شباواز, ساعت ۲۲:۱۵scopa 8 6

 

 

برنامه هفته هفتم

 

 

یکشنبه ۱۳ آبان ۹۷
۳۷- وحدت, ۲۲ – ۱۶ گلادیاتور, ساعت ۱۹:۴۵scopa 6 6
۳۸- شباواز, ۲۱ – ۱۰ قاصدک, ساعت ۲۱scopa 6 3
۳۹- آذرخش, ۲۲ – ۱۶ شاهین, ساعت ۲۲:۱۵scopa 8 4
دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷
۴۰- پدیده, ۲۲ ۱۹ زوبین, ساعت ۱۹:۴۵scopa 8 8
۴۱- ستارگان, ۱۷ – ۲۱ پاسارگاد, ساعت ۲۱scopa  ۴ ۶
۴۲- دلیران, ۱۸ – ۲۱ پگاه, ساعت ۲۲:۱۵scopa 6 8

 

 

برنامه هفته هشتم

 

 

یکشنبه ۲۰ آبان ۹۷
۴۳[ ستارگان, ۲۲ – ۱۸ پگاه, ساعت ۱۹:۴۵scopa 8 10
۴۴- گلادیاتور, ۱۰ – ۲۲ زوبین, ساعت ۲۱scopa 3 5
۴۵- قاصدک, ۲۴ – ۲۶ وحدت, ساعت ۲۲:۱۵scopa 6 9
دوشنبه ۲۱ آبان ۹۷
۴۶- دلیران, ۲۴ – ۱۶ آذرخش, ساعت ۱۹:۴۵scopa 6 5
۴۷- شاهین, ۲۶ – ۱۹ شباواز, ساعت ۲۱sscopa 6 6
۴۸- پاسارگاد, ۱۰ – ۲۱ پدیده, ساعت ۲۲:۱۵scopa 5 8

 

 

برنامه هفته نهم

 

 

یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷
۴۹- گلادیاتور, ۲۲ – ۱۶ پاسارگاد, ساعت ۱۹:۴۵scopa 8 6
۵۰- شباواز, ۲۱ – ۱۵ دلیران, ساعت ۲۱scopa 5 6
۵۱- قاصدک, ۲۰ – ۲۲ شاهین, ساعت ۲۲:۱۵scopa 8 5
دوشنبه ۲۸ آبان ۹۷
۵۲- پدیده, ۱۶ – ۲۱ پگاه, ساعت ۱۹:۴۵scopa 8 6
۵۳- زوبین, ۱۹ – ۲۵ وحدت, ساعت ۲۱scopa 7 5
۵۴- ستارگان, ۱۵ – ۲۳ آذرخش, ساعت ۲۲:۱۵scopa 4 5

 

 

برنامه هفته دهم

 

 

یکشنبه ۴ آذر ۹۷
۵۵- آذرخش, ۲۲ – ۲۴ پدیده, ساعت ۱۹:۴۵scopa 9 7
۵۶- دلیران, ۲۴ – ۲۲ قاصدک, ساعت ۲۱scopa 8 5
۵۷- پاسارگاد, ۲۲ – ۱۷ زوبین, ساعت ۲۲:۱۵scopa 5 8
دوشنبه ۵ آذر ۹۷
۵۸- پگاه, ۲۴ – ۱۶ گلادیاتور, ساعت ۱۹:۴۵scopa 8 5
۵۹- وحدت, ۲۸ – ۲۳ شاهین, ساعت ۲۱scopa 9 10
۶۰- شباواز, ۱۶ – ۲۳ ستارگان, ساعت ۲۲:۱۵scopa 4 7

 

 

برنامه هفته یازدهم

 

 

یکشنبه ۱۱ آذر ۹۷
۶۱- وحدت, ۲۴ – ۲۲ پاسارگاد, ساعت ۱۹:۴۵scopa 7 9
۶۲- قاصدک, ۱۳ – ۲۲ ستارگان, ساعت ۲۱scopa 6 6
۶۳- زوبین, ۲۷ – ۲۱ پگاه, ساعت ۲۲:۱۵scopa 9 7
دوشنبه ۱۲ آذر ۹۷
۶۴- گلادیاتور, ۲۱ – ۱۷ آذرخش, ساعت ۱۹ :۴۵scopa 8 6
۶۵- پدیده, ۲۱ – ۱۴ شباواز, ساعت ۲۱scopa 2 5
۶۶-شاهین, ۲۱ – ۱۴ دلیران, ساعت ۲۲:۱۵scopa 7 5

 

پایان نیم فصل

 

 

برنامه هفته دوازدهم

 

 

یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷
۶۷- آذرخش, ۱۹ – ۲۲ زوبین, ساعت ۱۹:۴۵scopa 6 8
۶۸- شباواز, ۲۲ – ۱۶ گلادیاتور, ساعت ۲۱scopa 5 7
۶۹- ستارگان, ۲۱ – ۱۷ شاهین, ساعت ۲۲:۱۵scopa 5 5
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
۷۰- پگاه, ۱۶ – ۲۵ پاسارگاد, ساعت ۱۹:۴۵scopa 6 7
۷۱- دلیران, ۱۲ – ۲۲ وحدت, ساعت ۲۱scopa 5 6
۷۲- پدیده, ۲۲ – ۲۶ قاصدک, ساعت ۲۲:۱۵scopa 6 7

 

 

برنامه هفته سیزدهم

 

 

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
۷۳- زوبین, ۲۳ – ۱۲ شباواز, ساعت ۱۹:۴۵scopa 10 4
۷۴- وحدت, ۱۱ – ۲۱ پگاه, ساعت ۲۱scopa 4 7
۷۵- گلادیاتور, ۷ – ۲۱ قاصدک, ساعت ۲۲:۱۵scopa 6 4
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
۷۶- پاسارگاد, ۲۲ – ۱۷ آذرخش, ساعت ۱۹:۴۵scopa 4 6
۷۷- شاهین, ۲۱ – ۱۸ پدیده, ساعت ۲۱scopa 6 6
۷۸- ستارگان, ۲۰ – ۲۲ دلیران, ساعت ۲۲:۱۵scopa 6 11

 

 

برنامه هفته چهاردهم

 

 

یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷
۷۹- قاصدک, ۱۶ – ۲۳ زوبین, ساعت ۱۹:۴۵scopa 5 6
۸۰- شاهین, ۱۶ – ۲۳ گلادیاتور, ساعت ۲۱scopa 7 7
۸۱- آذرخش, ۲۱ – ۲۵ پگاه, ساعت ۲۲:۱۵scopa 6 10
دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷
۸۲- پدیده, ۲۱ – ۱۵ دلیران, ساعت ۱۹:۴۵scopa 7 9
۸۳- وحدت, ۱۲ – ۲۱ ستارگان, ساعت ۲۱scopa 6 8
۸۴- شباواز, ۱۱ – ۲۲ پاسارگاد, ساعت ۲۲:۱۵scopa 4 7

 

 

برنامه هفته پانزدهم

 

 

یکشنبه ۳۰ دی ۹۷
۸۵- آذرخش, ۱۷ – ۲۲ وحدت, ساعت ۱۹:۴۵scopa 5 7
۸۶- دلیران, ۲۵ – ۱۲ گلادیاتور, ساعت ۲۱scopa 12 4
۸۷- زوبین, ۲۲ – ۲۷ شاهین, ساعت ۲۲:۱۵scopa 7 12
دوشنبه ۱ بهمن ۹۷
۸۸- ستارگان, ۱۶ – ۲۱ پدیده, ساعت ۱۹:۴۵scopa 5 3
۸۹- پگاه, ۱۲ – ۲۳ شباواز, ساعت ۲۱scopa 9 5
۹۰- پاسارگاد, ۲۱ – ۱۵ قاصدک, ساعت ۲۲:۱۵scopa 5 3

 

 

برنامه هفته شانزدهم

 

 

یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
۹۱- قاصدک, ۱۶ – ۲۶ پگاه, ساعت ۱۹:۴۵ scopa 9  ۹
۹۲- زوبین, ۲۲ – ۱۷ دلیران, ساعت ۲۱ scopa 7 5
۹۳- شباواز, ۱۹ – ۲۳ آذرخش, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 5 8
دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷
۹۴- گلادیاتور, ۱۵ – ۲۲ ستارگان, ساعت ۱۹:۴۵ scopa 7 5
۹۵- وحدت, ۲۳ – ۱۵ پدیده, ساعت ۲۱ scopa 8 3
۹۶- شاهین, ۱۴ – ۲۱ پاسارگاد, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 7 5

 

 

برنامه هفته هفدهم

 

 

یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
۹۷- دلیران, ۲۲ – ۱۸ پاسارگاد, ساعت ۱۹:۴۵ scopa 8 9
۹۸- شباواز, ۲۲ – ۲۰ وحدت, ساعت ۲۱ scopa 7 8
۹۹- پدیده, ۲۲ – ۱۶ گلادیاتور, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 6 11
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
۱۰۰- پگاه, ۲۳ – ۱۱ شاهین, ساعت ۱۹:۴۵ scopa 7 6
۱۰۱- ستارگان, ۲۷ – ۳۱ زوبین, ساعت ۲۱ scopa 9 17
۱۰۲- آذرخش, ۲۶ – ۱۴ قاصدک, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 10 7

 

 

برنامه هفته هجدهم

 

 

 

 

یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
۱۰۳- قاصدک, ۱۵ – ۲۴ شباواز, ساعت ۱۹:۴۵ scopa  ۶ ۴
۱۰۴- پگاه, ۳۰ – ۳۴ دلیران, ساعت ۲۱ scopa 10 15
۱۰۵- شاهین, ۲۲ – ۱۴ آذرخش, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 5 7
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷
۱۰۶- زوبین, ۲۴ – ۲۸ پدیده, ساعت ۱۹:۴۵ scopa 11 10
۱۰۷- پاسارگاد, ۲۴ – ۱۷ ستارگان, ساعت ۲۱ scopa 3 7
۱۰۸- گلادیاتور,  ۲۱ – ۱۹ وحدت, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 8 5

 

برنامه هفته نوزدهم

 

 

 

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
۱۰۹- زوبین, ۲۳ – ۱۵ گلادیاتور, ساعت ۱۹:۴۵ scopa 9 3
۱۱۰- شباواز, ۲۳ – ۱۶ شاهین, ساعت ۲۱ scopa 7 4
۱۱۱- وحدت, ۲۱ – ۱۰ قاصدک, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 7 5
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
۱۱۲- پدیده, ۲۳ – ۳ پاسارگاد, ساعت ۱۹:۴۵ scopa 6 1
۱۱۳- آذرخش, ۱۳ – ۲۲ دلیران, ساعت ۲۱ scopa 2 4
۱۱۴- پگاه, ۲۶ – ۱۰ ستارگان, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 9 5

 

 

برنامه هفته بیستم

 

 

یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
۱۱۵- شاهین, ۲۱ – ۹ قاصدک, ساعت ۱۹:۴۵scopa 4 4
۱۱۶- پاسارگاد, ۲۳ – ۱۹ گلادیاتور, ساعت ۲۱scopa 10 10
۱۱۷- آذرخش, ۱۰ – ۲۱ ستارگان, ساعت ۲۲:۱۵scopa 7 6
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷
۱۱۸- دلیران, ۲۴ – ۱۵ شباواز, ساعت ۱۹:۴۵scopa 8 8
۱۱۹- وحدت, ۱۶ – ۲۱ زوبین, ساعت ۲۱scopa 3 5
۱۲۰- پگاه, ۲۶ – ۲۱ پدیده, ساعت ۲۲:۱۵scopa 5 8

 

 

برنامه هفته بیست یکم

 

 

یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷
۱۲۱- شاهین, ۱۹ – ۲۳ وحدت, ساعت ۱۹:۴۵ scopa 5 4
۱۲۲- زوبین, ۲۳ – ۱۹ پاسارگاد, ساعت ۲۱ scopa 7 7
۱۲۳- گلادیاتور, ۲۱ – ۱۵ پگاه, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 10 6
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷
۱۲۴- پدیده, ۱۹ – ۲۱ آذرخش, ساعت ۱۹:۴۵ scopa 5 7
۱۲۵- قاصدک, ۲۱ – ۱۸ دلیران, ساعت ۲۱ scopa 8 7
۱۲۶- ستارگان, ۱۱ – ۲۱ شباواز, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 3 7

 

 

برنامه هفته بیست دوم

 

 

یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
۱۲۷- دلیران, ۲۱ – ۱۰ شاهین, ساعت ۱۹:۴۵ scopa 7 5
۱۲۸- آذرخش, ۲۳ – ۱۷ گلادیاتور, ساعت ۲۱ scopa 9 6
۱۲۹- پگاه, ۲۱ – ۱۹ زوبین, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 6 8
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷
۱۳۰- ستارگان, ۲۱ – ۲۳ قاصدک,ساعت ۱۹:۴۵ scopa 11 9
۱۳۱- پاسارگاد, ۱۷ – ۲۲ وحدت, ساعت ۲۱ scopa 8 9

۱۳۲- شباواز, ۳۰ – ۲۸ پدیده, ساعت ۲۲:۱۵ scopa 11 8

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...